Професійні юридичні послуги, послуги адвоката в Дніпрі (Дніпропетровську)

Вітаю! Я, Олег Хомяк

Кожен, стикаючись з проблемою юридичного характеру, визначає власні шляхи їх вирішення. Однак для прийняття правильного і зваженого рішення не завжди достатнього власного життєвого досвіду, порад близьких і друзів, а найголовніше спеціальних знань в сфері юриспруденції. У таких випадках пошук відповідей на виниклі питання довіряють професіоналам. Накопичений мною багаторічний досвід юридичної практики в поєднанні з щодня придбаними знаннями дозволить уникнути помилок і домогтися сприятливого результату по Вашій справі.

При виборі адвоката або іншого фахівця в галузі права стає зрозумілим, що це завдання не з легких, оскільки з великого переліку пропонованих фахівців необхідно вибрати одного, свого, якому можна повністю довірити вирішення виниклої ситуації або проблеми і отримати грамотну юридичну допомогу в найкоротші терміни.

Основна моя мета – це надання професійної, висококваліфікованої юридичної допомоги клієнтам.

У своїй роботі керуюся такими принципами, як чесність, професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного клієнта, дотримуючись суворої конфіденційності.

Успіх у вирішенні будь-яких суперечок і конфліктів, в тому числі регульованих в судовому порядку, в першу чергу залежить від професіоналізму адвоката.

Хороший адвокат – гарантія Вашої перемоги!

Моя професійна юридична діяльність налічує понад одинадцять років успішної роботи.

До отримання статусу адвоката я працював за юридичною спеціальністю, в основному займаючись цивільними, господарськими та адміністративними справами, а також юридичним супроводом діяльності.

Напрацьований професійний досвід і знання дозволяють мені приймати практичні і ефективні рішення в цивільних, трудових, сімейних спорах, по земельним, спадковим, житловим правовідносин.

Юридична консультація, як правило, надається адвокатом з питань законодавства України.

Крім цього, моя адвокатська практика поширюється на область міжнародного приватного права, а також включає можливість консультування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у сфері зовнішньоекономічної діяльності, захисту інтересів в Міжнародних комерційних арбітражних судах.

Для фізичних осіб я здійснюю кваліфіковане представництво інтересів у цивільних справах в цивільному судочинстві, також в справах про адміністративні правопорушення, надання послуг адвоката при дорожньо-транспортних пригодах.

Для юридичних осіб, можуть бути корисні послуги з ведення господарських і адміністративних справ і юридичного обслуговування бізнесу.

Крім того, я надаю послуги сімейного адвоката, консультую і веду в судах справи житлових питань. З повним, але не вичерпним, переліком питань, з якими можливе звернення до адвоката можна ознайомитися в розділі «Послуги».

Кожне цивільне, господарське або адміністративну справу, за якою я представляю інтереси в суді, має свої особливості і розглядається індивідуально. Ви можете зв’язатися зі мною по телефону в м Дніпро (Дніпропетровськ) або викласти свою ситуацію в розділі «Питання адвокату».

Вартість надання юридичної допомоги залежить від складності та можливої тривалості справи, обсягу майбутньої роботи адвоката. Орієнтовну вартість послуги, що надається можна побачити в розділі «Вартість послуг».

Я завжди йду назустріч клієнту при встановленні розміру гонорару.

Юридична консультація адвоката може знадобитися при укладанні цивільно-правової угоди або вступу в спадок, написанні звернення до правоохоронних або адміністративних органів.

Якщо Вам необхідний кваліфікований юрист, адвокат в м. Дніпро (Дніпропетровськ) і Ви хочете отримати кваліфіковану допомогу, просто телефонуйте за номером телефону вказаному в розділі «Контакти».

З повагою, адвокат Хомяк Олег Петрович

правові спеціалізації

law-icon01-1-free-img.png

Цивільне право

law-icon05-1-free-img.png

Господарське право

law-icon05-1-free-img.png

Адміністративне право

law-icon01-1-free-img.png

Сімейний адвокат

law-icon05-1-free-img.png

Адвокат по ДТП

law-icon15-free-img.png

Послуги юридичним особам